אודות

נעים להכיר
אני גלית שלו

במקצועי – יועצת זוגית, מרצה ומנחת סדנאות בתחום הזוגיות. במהותי – אדם שחרט על דגלו להושיט יד לזוגות ולהכווין אותם לעבר מערכת יחסים זוגית אוהבת, מכילה ומכבדת, מתוך ידיעה שלחיות חיים טובים בשניים היא משימת חיים חשובה ביותר.
אני בזוגיות מאושרת עם אייל, חברי לחיים, יותר מחצי יובל. היצירות המשותפות שלנו הן סיון ויניב, שני ילדים נפלאים שבזכותם קיבלתי את הסטטוס המשמעותי בחיי – "אמא".

המסע שלי

אבני הדרך שלי, שהובילו אותי לעסוק בתחום הייעוץ הזוגי, נסללו כבר מילדות. הייתי החברה הכי טובה של אבא ז"ל, כך אמר. כבר כילדה, הייתי מקשיבה לדברים שבלב. שם, בחדר העבודה שלו, נזרעו זרעי האמפטיה והיכולת המיוחדת שלי להיכנס לנעליהם של בני הזוג בכלל, ובני המין השני בפרט. אני מאמינה שערך הזוגיות הוא ערך מקודש, ואין לי ספק שלאבי ואמי יש השפעה רבה על כך. תמיד כשאני חושבת על הוריי כזוג, אני יודעת בוודאות שהם נדבך חשוב בשרטוט "האני מאמין" שלי כבת זוג, כאמא, וכאשת מקצוע.

את כובע היועצת הזוגית אני חובשת מזה כעשור, והחלטתי לצאת לדרכי המקצועית כשהרגשתי בשלה לצעוד לעבר השליחות שלי. רצון עז שהבשיל לכדי עסק: "דואט לחיים", שכל מטרתו היא לסייע לזוגות המשוועים לזוגיות טובה, מכילה ומספקת. 

מאמינה שכל אחד ואחת מאיתנו ראויים לזוגיות בריאה ומתגמלת, שבה כל אחד מבני הזוג מהווה חוף מבטחים לצד השני, ויודעת שהכוונה מקצועית טובה יכולה להועיל לכל זוג המתמודד עם קשיים ואתגרים במערכת יחסים  אינטימית.

גלית שלו יועצת זוגית

השיטה ״דואט בשלושה צעדים״

הידע, ניסיון החיים והפרקטיקה, הובילו אותי לפתח את שיטת "דואט בשלושה צעדים":

שיטה שבעזרתה אני מנחה ומלווה זוגות צעירים וותיקים המתמודדים עם קשיים שונים בכל שלב במערכת היחסים. 
יש בי אמונה גדולה שאפשר לצמוח מכל שלב מאתגר במערכת יחסים אינטימית, ואני כאן כדי להושיט יד מקצועית לזוגות שחווים משבר או קושי בזוגיות, ומבקשים לשפר ולהשביח את הקשר אותו הם בנו.

סבלנות וסובלנות בלתי מתפשרים.

ניסיון רב במתן ייעוץ לזוגות ותיקים, זוגות לפני חתונה, הורים טריים וזוגות הנמצאים בזוגיות פרק ב'.

תואר B.A בפסיכולוגיה ותואר B.A בסוציולוגיה

הסמכה כמנחה ומלווה זוגות עפ"י שיטת PAIRS, גישה פסיכולוגית חינוכית, מטעם אונ' בר אילן. 

ניסיון בעבודה קבוצתית ופרטנית עם אסירים לקראת שחרור מ"כלא מעשיהו", המנהלים זוגיות בשלט רחוק.

ניסיון בגישת "תרפיית המפגש" מבית מדרשם של "יומי והדי שלייפר".

חברות באגודה הישראלית לייעוץ זוגי ומשפחתי.

גלית שלו - ייעוץ זוגי

יש לכם שאלות? צריכים ייעוץ?

אני מזמינה אתכם לייעוץ זוגי ומשפחתי בקליניקה
על מנת לבנות תשתית זוגית חזקה,
ולהתקרב מחדש אל בני הזוג שלכם.

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן