המלצות

"בפגישות הראשונות אני חושב שהיינו נעולים. עם הזמן, חל שינוי באופן שבו אנחנו מדברים. אין התבצרות בעמדות. אני שם לב יותר לפרטים. היא מבינה מה חשוב לי. במקום לדבר בביקורת, ציניות, אנחנו משתפים בתחושות, גם כשמשהו גורם לנו תחושה טובה". "למדנו לא להשאיר דברים בבטן. כשיש לה ביקורת היא אומרת בנועם. זה מאפשר להקשיב, לא להתנגד ולהיות אותנטי".

"היא מעירה את תשומת לבי לדברים שאני פחות טוב בהם. יש הבנה שלכל אחד יש דברים שהוא טוב בהם ודברים שהוא פחות טוב בהם. צריך לכוון את השני, להנחות אותו".

"בעקבות המפגשים אני מרגיש שמשהו השתנה אצלנו מבחינה תודעתית, גילינו המון דברים על עצמנו". "אני מרגיש שהמפגשים בקליניקה עשו לנו טוב. אפשרו לנו להסתכל על הדברים בצורה אחרת, למדנו להקשיב אחד לשני".

"כבר שבועיים שלושה מרגישה שינוי. גם בהרגשה הפנימית משהו השתנה, סוג של אהבה חזקה. הוא משתדל, אני משתדלת בכל הדברים, הקטנים והגדולים". "לימדת אותנו להקשיב זה לזה ממקום אמיתי. לדעת להיכנס לנעליו של האחר. לא להיות מרוכזים רק בעצמנו. זה קשה אבל אפשרי מסתבר". "המלצנו עלייך באהבה גדולה לזוג חברים. אנחנו בסדר גמור. בזכות הכלים שנתת לנו הצלחנו לייצר בית מלא בהרמוניה ואהבה וכבר מדברים על ילד שלישי. אז שוב תודה על הכל".

"את זוכרת? הגעתי אלייך עם בעלי כל כך סקפטית. לא יודעת להסביר אבל משהו בנוכחות שלך גרם לי להמשיך. האמנת בנו, בזוגיות שלנו, כשאנחנו כבר היינו מיואשים".

"אני אגיד לך את האמת, בהתחלה לא רציתי להגיע אלייך, כמו שאומרים "באתי בגלל אשתי". היום אני אומר לאשתי תודה, הצלת אותנו". "שלומנו טוב, התחלתי לעבוד. אוירה בבית רגועה יותר. כשהבן שלנו בגן אנחנו משקיעים בזוגיות שלנו. תודה לך על הכל".

"בתהליך שעברנו אצלך, נפרדתי מהביקורתיות שלי, הציניות, הכעס. אני הרבה פחות כועסת על דברים שפעם מאד הרגיזו אותי. מדברת עליהם, תמיד ידעתי לדבר על הדברים שמציקים לי אבל מרגישה שיש הקשבה, הפנמה מצד בעלי והתייחסות לדברים שאני אומרת".

"למדנו לא להשאיר דברים בבטן. כשיש למי מאיתנו ביקורת היא נאמרת בנועם. זה מאפשר להקשיב, לא להתנגד וגם להיות אותנטי". "הפגישות איתך מלאות בתובנות. אני מרגישה שינוי. בעלי מתמסר לתהליך, מתמיד עקבי. התקשורת בינינו יותר טובה. שימת לב לפרטים שקשורים אליי, לילדים. מרגישה שהוא מגלה יותר סבלנות. זה נותן לי את הרצון לעשות בכיף גם בשבילו".

"עזרת לנו הרבה. יש שיפור משמעותי בתקשורת ותחושת רגיעה כללית. זה לא שאין מהמורות, ויכוחים והתעצבנויות אבל בדרך כלל נרגעים מהר וזה לא מגיע למצבים קשים של שעות וימים של כעס וריחוק".

"לפני המפגשים אצלך הוא אף פעם לא שיתף במחשבות, לא חשף רגשות וכאן, אצלך, הכל צף, עולה. תחושה שמשהו משתחרר כשמוציאים החוצה בלי לפחד".

"יש הקלה, סוף סוף יכולים לנהל שיחה "נורמלית". מרגישים שאנחנו לומדים שפה חדשה".

"רציתי להודות לך על הפגישה אתמול. היא הייתה מבחינתי אחת הפגישות החשובות והמשמעותיות. נתת לנו גם הדרכה בנושא הורות, בדיוק מה שאני מרגישה שהיינו צריכים".

"תודה על הפגישה. דיברנו על הרגל שממש קשה לנו לשנות. הבנו את החשיבות לסגל דפוסים חדשים ולהיפרד מכאלו שממש מחבלים לנו בקשר. מקוה שנצליח ליישם את הדברים שאמרת.

"בהתחלה הוא ממש לא רצה להגיע, אמרתי לו שאני מגיעה אלייך לבד. אני שמחה שעכשיו, אחרי המפגש שהיה לנו איתך, עדכן שרוצה להגיע למפגש הבא. באמת, את אלופה!"

גלית שלו - ייעוץ זוגי

יש לכם שאלות? צריכים ייעוץ?

אני מזמינה אתכם לייעוץ זוגי ומשפחתי בקליניקה
על מנת לבנות תשתית זוגית חזקה,
ולהתקרב מחדש אל בני הזוג שלכם.

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן