השיטה

דואט בשלושה צעדים

מהי שיטת
"דואט בשלושה צעדים"?

חווים קשיים בזוגיות או מתמודדים עם משבר עמוק שמונע מכם לנהל זוגיות בריאה, מכבדת ומספקת? הכירו את "דואט בשלושה צעדים" – תוכנית התערבות מקצועית, שמטרתה לסייע לזוגות המתמודדים עם משבר במערכת יחסים אינטימית בעקבות בעיות מורכבות כמו חוסר תקשורת, האשמות, בעיית אמון, ריבים בלתי פוסקים ועוד.

את השיטה הייחודית פיתחתי מתוך ניסיון של למעלה מעשור בתחום הייעוץ הזוגי, ואמונה שניתן לצמוח מכל משבר במערכת יחסים אינטימית, ואף להצליח לשפר ולהשביח את הקשר הזוגי, גם כשנדמה שכלו כל הקיצים.

בקליניקה שלי, "דואט לחיים", תעברו תהליך התפתחות לכיוון זוגיות שיתופית ובוגרת שמסוגלת להכיל בתוכה את שני הקולות שלכם יחד.

השיטה” דואט בשלושה צעדים"

שיטת "דואט בשלושה צעדים" נסמכת על מספר גישות מענפי ידע שונים, יש בה חקירה וזיהוי של המקורות השונים שגורמים לכם להתנהל בצורה כזו או אחרת במערכת הזוגית, והיא תעניק לכם מענה פרקטי וישים לניהול תקשורת מיטבית.

התוכנית מתאימה לזוגות בכל שלב במערכת היחסים הזוגית, ומשמשת כמעין ארגז כלים שתלמדו לעשות בו שימוש נכון וחכם תוך קבלת עזרה מקצועית, כשבתום הלמידה תצליחו להתמודד לבדכם עם אתגרים בתוך מערכת היחסים.

הקליניקה שלי תהווה עבורכם שדה דינמי של מחשבות שיעלו בחלל, ויאפשרו לכם ליצור שינוי תודעתי באמצעות שיח פעיל ודרכי התערבות מגוונים כמו כתיבה, משחק, סימולציות ומודלים של תקשורת בין אישית.

ייעוץ זוגי להורים טריים

השיטה הייחודית מבוססת על שלושה יסודות

מודעות

בנייה של תודעה זוגית בריאה תושג ברגע שתיחשפו לגורמים השונים שמשפיעים על טיב הקשר שלכם, כך שתהיו מסוגלים לשוחח עליהם תוך כדי קונפליקט או לאחר מריבה: ציפיות שיש לכם מהצד השני, הרגלים ודפוסי חשיבה שהייתם רוצים לשנות, השפעה שיש לבני משפחה ולקשרים קודמים על מערכת היחסים הנוכחית ועוד.

מיומנות

רכישת דפוסים לתקשורת בין אישית יעילה, שיפור הדיאלוג ופתרון סכסוכים באמצעות כלים פרקטיים שביניהם: "מדריך לדיאלוג", ניהול "מריבה הוגנת" ושימוש בכלים שפיתחתי כמו "אינטליגנציה זוגית" ו"מעגל ההזנה הזוגי", אותם אני חושפת בקליניקה.

מניעה

הבנה מחדש של דברים שלא הייתם מודעים אליהם, כמו גם יישום של מיומנויות תקשורת, אשר יעזרו לכם לצמצם קונפליקטים, למנוע משברים והסלמה של ריבים.

זה הזמן לצאת לדרך חדשה, מכילה ואוהבת

האיכויות שעוזרות להתנהל נכון בקשר זוגי, הן יכולות נרכשות אשר ניתן ליישם בכל גיל ובכל שלב מאתגר בקשר, כל זמן שקיים בכם רצון ושיתוף פעולה. כדי להטמיע את היכולות הללו ולשנות דפוסים אשר מעכבים אתכם ומונעים מכם לנהל זוגיות בריאה, אני מזמינה אתכם לתהליך עוצמתי בקליניקה שלי, אשר יותאם באופן אישי למצבכם, יאפשר לדפוסים חדשים להתפתח תוך כדי תהליך, ויעניק לכם את האפשרות לעשות שינוי מהותי-אמיתי בקשר הזוגי, כך שתוכלו לצמוח יחדיו, לתקשר בצורה טובה יותר ולצאת לדרך חדשה, מכילה ואוהבת.

חווים קושי או אתגר במערכת היחסים?

אני מזמינה אתכם לייעוץ זוגי מקצועי אשר יותאם באופן אישי למצבכם, ויעניק לכם את האפשרות לעשות שינוי מהותי-אמיתי בקשר הזוגי, כך שתוכלו לצמוח יחדיו, לתקשר בצורה טובה יותר ולצאת לדרך חדשה, מכבדת ואוהבת.

לתיאום פגישה ראשונית מוזמנים ליצור קשר

גלית שלו - ייעוץ זוגי

סיפורי הצלחה -

גלית שלו - ייעוץ זוגי

יש לכם שאלות? צריכים ייעוץ?

אני מזמינה אתכם לייעוץ זוגי ומשפחתי בקליניקה
על מנת לבנות תשתית זוגית חזקה,
ולהתקרב מחדש אל בני הזוג שלכם.

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן