ייעוץ זוגי

במהלך חיי הזוגיות המשותפים, הקשר הזוגי משנה פנים. זוגות שניהלו מערכת יחסים טובה ואוהבת, עלולים לחוות לפתע קשיים שונים שביניהם בעיית תקשורת, חוסר אמון וריבים אינסופיים.
בין אם אתם זוג צעיר בתחילת דרכו המשותפת, זוג ותיק המתמודד עם שינויים ומשברים מורכבים, ובין אם אתם מנהלים זוגיות פרק ב', ייעוץ זוגי מקצועי יעניק לכם מגוון רחב של פתרונות וכלים פרקטיים לתקשורת מיטבית ולהתמודדות עם קונפליקטים עמוקים.

מעבר לכך, הייעוץ הזוגי יאפשר לכם לאמץ דרך חיים חדשה שתעזור לכם להיפתח אל מול בן או בת הזוג מבחינה רגשית, להרחיב את נקודות המבט ולראות דברים שאולי היו נסתרים מעיניכם, ולהחזיר את התשוקה, האינטימיות והערבות ההדדית לקשר.

האם ייעוץ זוגי יכול לתת מענה לקושי שלכם?

אם אתם מתלבטים האם הייעוץ הזוגי ייתן מענה לאתגרים שאיתם אתם מתמודדים, רגע לפני שאתם מקבלים החלטה האם להיעזר ביועצת או מטפלת זוגית, בואו נבין מהם גלגוליה של מערכת יחסית אינטימית, ומדוע קשר שהתחיל בצורה טובה, עלול להשתנות ולהתדרדר לאחר תקופה מסוימת, קצרה או ארוכה.

כחלק מתהליך ההתפתחות של מערכת יחסים אינטימית אשר צומחת ומתהווה, בני זוג חווים שינויים בשני מסלולים מקבילים – אישי וזוגי. המסלול האישי כולל בתוכו את השינוי שעובר כל אחד מבני הזוג, והמסלול הזוגי כולל בתוכו תהליך שינוי מתמשך שעוברים בני הזוג כיחידה זוגית. צרכים שהיו בתחילת הדרך מתחלפים בצרכים חדשים, ובני הזוג מוצאים את עצמם מתמודדים עם אתגרים קשים לפיצוח: בעיית תקשורת, האשמות, ריבים אינסופיים, ציפיות בלתי ריאליות מהנישואין או מבן/ בת הזוג, בעיית אמון, התחשבנות, אובדן האינטימיות, חוסר תשוקה, חוסר עניין משותף, פערים בתפיסות ועוד.

בני זוג המזהים כי הזוגיות אותה הם מנהלים כבר לא כתמול שלשום, מרגישים כי חלה שחיקה בקשר הזוגי או חוששים שהזוגיות עלתה על שרטון, זקוקים לאוזן קשבת ולצד שלישי ניטרלי. הם צריכים יד מקצועית מכוונת שתחזיר אותם למסלול הנכון, ותמנע מהם להתדרדר לתהום ממנה כבר לא ניתן להתרומם.

נגן וידאו

למי מתאים הייעוץ הזוגי?

זוג במערכת יחסים אינטימית אינו חייב להגיע לשגרה מייגעת או להתדרדר לסדרת עימותים, שסופם לעיתים פירוד. לכן, ייעוץ זוגי או טיפול זוגי מתאים ויכול לסייע לכל זוג החווה קושי בכל שלבי מערכת היחסים, וכאן אני נכנסת לתמונה:

ייעוץ זוגי להורים מתחילים ולזוגות אשר נמצאים בתהליך הרחבת המשפחה

ההחלטה להרחיב את המשפחה מציבה את הזוגיות שלכם בפני אתגרים וקשיים חדשים? זה הזמן להסתגל למציאות החדשה ולבנות תשתית זוגית חזקה ויציבה

ייעוץ זוגי לזוגות ותיקים

מהן 4 הסיבות הנפוצות ביותר לקשיים ולריחוק בזוגיות רבת שנים, וכיצד ניתן להשיב את האינטימיות והקרבה, ולנהל תקשורת זוגית בריאה?

ייעוץ זוגי לזוגות המנהלים זוגיות פרק ב'

קיבלתם הזדמנות שנייה לבנות קשר זוגי חדש ויציב, אך הקשיים מערימים? כך תעשו תיקון בקשר החדש

ייעוץ זוגי לזוגות העומדים בפני תהליך גירושין

ניצבים בפני ההחלטה הגורלית האם לסיים את הקשר הזוגי? בואו לקבל את ההחלטה ממקום שלם, ולהבין האם זה אכן הצעד הנכון ביותר עבור שניכם

ייעוץ זוגי לזוגות
לפני חתונה

מה גורם לפחדים, לחרדות ולאתגרים השונים לצוץ רגע לפני החתונה, וכיצד ניתן להתגבר עליהם?

מפגש זוגיות חוויתי
לפני החתונה

להתחיל את חיי הזוגיות ברגל ימין

חווים קשיים בזוגיות או מתמודדים עם משבר עמוק שמונע מכם לנהל זוגיות בריאה, מכבדת ומספקת?

הכירו את שיטת "דואט בשלושה צעדים" שתסייע לכם לעשות שינוי מהותי בקשר, ולהתמודד עם אתגרים במערכת היחסים ללא תלות בגורם חיצוני

הזמנה לפגישה

לפרטים נוספים על תהליך ייעוץ זוגי שיחזיר לקשר שלכם את התקווה שאבדה, ויאפשר לכם לצמוח יחדיו, לתקשר בצורה טובה יותר ולצאת לדרך חדשה ואוהבת.

מוזמנים ליצור קשר

גלית שלו - ייעוץ זוגי

סיפורי הצלחה -

גלית שלו - ייעוץ זוגי

יש לכם שאלות? צריכים ייעוץ?

אני מזמינה אתכם לייעוץ זוגי ומשפחתי בקליניקה
על מנת לבנות תשתית זוגית חזקה,
ולהתקרב מחדש אל בני הזוג שלכם.

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן